НУШ


Нова українська школа  це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета  створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння. 
(Переходимо за посиланнями)
http://nus.org.ua/
        Всі матеріали про НУШ

Скористайтесь генераторами практичних завдань для дітей та створіть індивідуальні завдання для своєї дитини або для цілого класу учнів.
Цей генератор практичних завдань дозволяє створювати та відразу роздруковувати завдання для дітей різного віку з математики, читання та письма за заданими параметрами.


Он-лайн конструктор дозволяє зареєстрованим користувачам розробляти поурочні плани за допомогою автоматизованої системи. Для входу у систему потрібно натиснути блакитну кнопку ВХІД, ввести свій унікальний номер учасника проекту та пароль.


4.  НОВА ШКОЛА – цікавіше за підручник

Мультимедійні уроки, відібрані у зручні колекції відповідно до нашої шкільної 
програми з кращих освітніх YouTube каналів 

У Пораднику подано матеріал про Державний стандарт загальної початкової освіти, розкрито його концептуальні засади, охарактеризовано чинники забезпечення якості навчального процесу, прокоментовано структурні компоненти формули успіху Нової школи.
Посібник містить практичні завдання для вчителів, які допоможуть їм підготувати освітнє середовище, забезпечити різні форми інтегрованого навчання, залучати до педагогічної взаємодії родини дітей, інших партнерів, оцінити власну практику в контексті освітніх новацій, здійснювати моніторинг розвитку учнів.
Методичні настанови, алгоритми занять, інших видів діяльності конкретизовано зразками, які подано в Додатках: форма самооцінки вчителя, форма спостереження за навчальним середовищем, форма спостереження за розвитком дитини.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Інформаційна нарада: коротко про головне

НУШ. Учителям 1 - 4 класів